Kategorie
Podcast

#1 First One! O czym będzie podcast Gra Zespołowa?

Hej!

Przede wszystkim – dziękuję, że zajrzałeś na ten wpis.

Bez zbędnego przedłużania, poniżej znajduje się wersja audio podcastu:

A tutaj wersja dla tych, którzy wolą poczytać:

Podcast Gra Zespołowa jest skupiony wokół zespołów. Głównie tych, które spotykasz w pracy.
Za jego pomocą będę starał się zdobyć wiedzę od doświadczonych osób, które będą skłonne podzielić się swoją wiedzą na temat przywództwa, mentoringu, zarządzania ludźmi oraz rozwoju zarówno osobistego, jak i rozwoju zespołu.
Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, zdobywam wiedzę na własną rękę poprzez przeróżne artykuły odnajdywane w odmętach internetu, książki, czyli skarbnicę wiedzy autorytetów w tej dziedzinie oraz przeróżne filmy.
Pomimo, że w moim otoczeniu znajdują się osoby gotowe podzielić się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami, które nabyły w rolach liderów i managerów, to za pomocą tych audycji chciałbym zyskać możliwość rozmów z innymi autorytetami, o których w tym momencie nawet nie mam pojęcia, a przy okazji szerzyć zdobytą wiedzę i udostępniać ją wszystkim zainteresowanym. Wiedza to nie jest coś, co powinno się chować przed innymi 🙂

Mam nadzieję, że tematyka podcastu Cię zachęciła, by zostać jego słuchaczem i nauczenia się czegoś razem ze mną!

Czy masz problem z ogarnięciem swoich projektów? Gubisz się w swoich zadaniach? Ja niestety czasem tak mam. Osoba, którą będę gościł w kolejnej audycji, sporo wie o tym, jak się zorganizować i domykać projekty. Porozmawiamy o organizacji! 🙂

Na pożegnanie linkuję Wam świetne, półgodzinne wystąpienie Johna Maxwella o 5 poziomach przywództwa. Jeśli Cię ono zainteresuje, zapewne chciałbyś sprawdzić jego książkę o tym właśnie tytule („5 Levels of Leadership”)

Link do wystąpienia

Trzymaj się ciepło!
Cześć!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.