O mnie

Hej!

Przede wszystkim, dzięki za odwiedzenie strony podcasta Gra Zespołowa! A teraz, obiecane „O mnie”:

Nazywam się Piotr Ogrodowicz, jestem programistą i fanem pracy w dobrze zgranym zespole.

Tym pierwszym zostałem w 2-3 lata po rozpoczęciu swojej zawodowej kariery, a o drugim dowiedziałem się podczas olśnienia, gdy pod moją opiekę dostała się osoba, którą miałem przygotować do wejścia w projekt. Zorientowałem się wówczas, że od początku mojej pracy zwracałem największą uwagę na to, z kim pracowałem, jak funkcjonowały zespoły, z którymi się stykałem i że z odpowiednimi ludźmi na odpowiednich pozycjach można się niesamowicie rozwinąć. Tego samego dnia postanowiłem rozwijać się właśnie w tym kierunku, a nie jak dotychczas, stricte technicznym. Oprócz wiedzy teoretycznej, chciałbym zdobywać doświadczenie w wykorzystywaniu jej w zespole. Zainteresowała mnie tematyka managementu, przywództwa, pracy z i nad innymi. Tylko jak tu się efektywnie rozwijać…

Ponieważ oprócz powyższych jestem fanem podcastów, nie mogło być inaczej niż wystartować z własnym: Podcast Gra Zespołowa.

Za jego pomocą chcę rozwinąć przede wszystkim siebie, ale także i Was, słuchaczy. Bez rozwoju własnego, nie da się rozwijać innych.

Mam nadzieję, że moje audycje pomogą Ci poprawić swoje umiejętności, a jeśli niczego nowego się nie dowiesz, to liczę, że przynajmniej miło spędzisz przy nich czas.

Trzymaj się cieplutko!

Piotrek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.